Сайт експерименту відкрито!

Ми раді повідомити, що сайт педагогічного Експерименту з розроблення та апробації університетської моделі змішаного навчання відкрито.

На цьому сайті здійснюватиметься інформаційна та організаційна підтримка Експерименту.

Усі бажаючі викладачі СумДУ можуть долучитися до Експерименту і поділитися з колегами власним досвідом поєднання класичних педагогічних підходів з технологіями E-learning.

Для всіх учасників Експерименту гарантовані сприятливі умови для втілення власних педагогічних ідей у навчальний процес.
Зареєстрованим користувачам сайту будуть надані можливості подавати заявку на участь в Експерименті, а також брати участь в обговореннях на форумі.

Наразі вже розпочинається прийом заявок від викладачів університету для участі в Експерименті.

Змішане навчання як сучасний освітній тренд викликає сьогодні зацікавленість серед багатьох викладачів вищої школи. У світовій практиці напрацьовано вже значний досвід і поширюються різні його моделі. З найбільш відомими можна ознайомитися за таким посиланням http://www.blendedlearning.org/models/ .

Саме з метою пошуку нових та адаптації існуючих моделей у Сумському державному університеті започатковано такий Експеримент, який триватиме до 2019 року. У цей період будуть проводитися відкриті експериментальні заняття викладачів, а також методичні семінари та дискусії з учасниками Експерименту.

Долучайтеся!